• 1919 910 0902
  • Info@parsplasma.ir

به 

خوش آمدید

 

معرفی محصول :

مولكول اوزون (O3) از يك مولكول اكسيژن و يك اتم اكسيژن كه ناپايدار و واكنش پذير مى باشد، تشكيل شده است. پيوند ميان مولكول اكسيژن و اتم اكسيژن در مولكول اوزون (ازن) بسيار ضعيف مى باشد و پس از مدتی از هم جدا شده و به حالت اوليه خود بر می گردند.

از اوزون (ازن) ساز ها در ضدعفونی میوه ها و سبزیجات، تصفیه فاضلاب، صنعت شیلات، تصفیه آب استخرها، بیمارستانها، صنایع طیور، برج های خنک کننده، استخرهای پرورش ماهی، سردخانه ها، کشاورزی، صنعت نان و… استفاده می گردد.

جهت تولید اوزون (ازن) می توان از انواع مولد های پلاسما در فشار اتمسفر استفاده نمود. کرونا و تخلیه سد دی الکتریک از پرکاربرد ترین انواع پلاسما جهت تولید اوزون (ازن) می باشند. 

در موقع انتخاب یک دستگاه اوزون ساز باید به بازده انرژی و میزان غلظت اوزون (ازن) تولید شده توجه نمود.

شرکت پارس پلاسما تابان آماده ارایه انواع ازون (ازن) سازهای صنعتی و همکاری در پروژه های صنعتی در حوزه مربوطه می باشد.

  1. آیا ازن (اوزون) ویروس کرونا را از بین می برد؟
    تا کنون مطالعات علمی معتبر اثر ضدعفونی ازن(اوزون) را بر روی انواع میکروب ها نظیر ویروس ها، باکتری ها و قارچ ها اثبات کرده است. ویروس کوید 19 جزو خانواده ویروس های کرونا می باشد. با توجه به اینکه مدت زمان زیادی از پیداش ویروس کووید 19 نمی گذرد تا کنون پژوهش علمی معتبری جهت بررسی اثر ازن (اوزون) بر روی این ویروس منتشر نشده است، اما با توجه به پژوهش های قبلی که بر روی ویروس سارس با ساختار مشابه که جزو خانواده ویروس های کرونا است انجام شده است، می توان گفت که ازن (اوزون) ویروس کویید 19 را نیز از بین خواهد برد.
  2. چه غلظتی از ازن (اوزون) و به چه مدت زمان جهت ضدعفونی ویروس کرونا لازم است؟
    با توجه به پژوهش های موجود بر روی برخی از ویروس های خانواده کرونا، حداکثر غلظت لازم جهت از بین بردن ویروس های خانواده کرونا بر روی سطوح مختلف (ppm.min) 300  بوده است. یعنی حاصل ضرب غلظت ازن در هوا بر حسب ppm در مدت زمان بر حسب دقیقه عدد 300 بوده است. برای مثال غلظت 10ppm  به مدت 30 دقیقه.

در ساخت ازن ساز های این شرکت از بهترین قطعات موجود در بازار استفاده شده است. میزان خروجی ازن تولید شده از 0.5 گرم تا 25 گرم برای هر دستگاه قابل سفارش است.

قیمت ازن متناسب با مشخصات فنی سفارش داده شده تعیین می گردد. 

جهت استعلام قیمت از طریق راه های ارتباطی تماس حاصل فرمایید.

آدرس :خیابان انقلاب، نرسیده به چهار راه ولیعصر(عج)،

کوچه شهید بالاور، پلاک 7، طبقه منفی 1، واحد  012

آیدی تلگرام :              PPT_INFO

کد پستی:              1591639664

تلفن:             1919 910 – 0902

ایمیل:      Info@ParsPlasma.ir

فکس:               2527 8977-021